techsavers pre školy

Techsavers pre školy predstavujú tí najlepší odborníci v oblasti technickej modernizácie škôl na Slovensku. Môžete si nás pamätať aj pod značkou ŠKOLSKÁ TECHNIKA na www.skolskatechnika.sk

Naša spoločnosť, MB TECH pôsobí na slovenskom trhu už od roku 2003. Vznikli sme v Banskej Bystrici ako predajňa so zameraním na predaj a servis renovovanej výpočtovej techniky. Postupne sme rozšírili pôsobenie o veľkoobchod, ktorý je v súčasnosti hlavnou aktivitou firmy. Momentálne pôsobíme ako veľkoobchodný dodávateľ cenovo výhodných produktov na slovenskom, českom a maďarskom trhu. Poslaním našej spoločnosti zostal okrem veľkoobchodného predaja aj predaj koncovým zákazníkom.

Naše pôsobenie sme od začiatku postavili na kvalite ponúkaných produktov, ústretovej komunikácii, profesionálnych službách, bezkonkurenčných cenách a šetrnom prístupe k životnému prostrediu. Cieľom je dodávať overené produkty, ktoré spĺňajú ideálne vyváženie kvality, výkonu a ceny. Vďaka tomu sme získali množstvo spokojných firemných aj koncových zákazníkov a stali sa jednotkou na slovenskom trhu.

Dôležitá oblasť nášho pôsobenia je školská technika. Zameriavame sa na komplexné služby spojené s technickou modernizáciou škôl za čo najnižšie ceny. Dodávame najmä odskúšané produkty, ktoré naozaj splnia požadovaný účel. Máme bohaté skúsenosti s distribúciou a montážou rôznej Interaktívnej a výpočtovej techniky na školách po celom Slovensku. Každá škola, ktorá sa stane našim partnerom, má k dispozícii vlastného obchodného konzultanta, ktorý ochotne poradí pri výbere akéhokoľvek produktu, prípadne pomôže vyriešiť akýkoľvek problém.

Pokiaľ by ste sa chceli dozvedieť viac o značke techsavers a ako prebieha profesionálny proces renovácie, pozrite si krátke video: