Microsoft Surface Go


Zjednodušenie základných každodenných činností

Ide o doposiaľ najľahší notebook série Surface, má ale funkcie,ktoré pri notebooku na každodennú prácu čakáte.

 • Najnovší procesor pre beh profesionálneho softvéru aj bežných aplikácií.
 • Celodenná výdrž baterie 1 a rýchle nabíjanie 2 z prázdneho až do úplne plného stavu.
 • Okamžité zapnutie, zapínacie tlačidlo s čítačkou odtlačkov prstov a prihlasovanie cez Windows Hello a One Touch, aby ste sa čo najrýchlejšie dostali k práci.
 • Výrazné reproduktory Omnisonic, dva štúdiové mikrofóny citlivé na veľkú vzdialenosť a predná kamera HD 720p pre jasný obraz i zvuk virtuálnych schôdzok.
 • Najvyššie pohodlie pri písaní na nezmenšenej klávesnici a jednoduchá navigácia presným trackpadom.


Štýl a produktivita si vzájomne pristanú

Preneste svoj štýl aj na notebook a vyberte si z ohromujúcich moderných farieb. Na veľkej dotykovej obrazovke toho uvidíte viac a zvládnete viac.

 • S hmotnosťou len 1110 g budete brať Surface Laptop Go všade so sebou.
 • Vyberte si z farieb, ktoré vyjadria váš štýl, a povrchovú úpravu, ktorá zvládne každodenné používanie. Dodáva sa v ľadovej modrej, farbe platiny a pieskovca.
 • Užite si viac priestoru na obrazovke a pracujte prirodzene a produktívnejšie na žiarivom 12,4”dotykovém displeji PixelSense s úzkym rámčekom a pomerom strán 3:2, ktorý je pre sériu Surface typický.


Surface for Business odomyká ďalšie hodnoty

Šetrí čas aj peniaze. Vášmu IT týmu dopraje pokoj. Surface umožňuje streamovanú distribúciu, jednoduchú správu zariadenia a môžete sa spoľahnúť na dôveryhodné zabezpečenie spoločnosti Microsoft.

 • Zodolnený firmvér prevzatý z opensourcového rozhrania UEFI spoločnosti Microsoft 4 a zabezpečenia, ktoré sa postará o operačný systém aj cloud.
 • Zo svojej investície do Microsoft 365,* Windows 10 Pro a Office 365 získajte čo najviac.*
 • Využite službu Rozšírená výmena 5 ponúkajúcu zrýchlenú výmenu zariadenia bez ďalších nákladov.
 • Preneste distribuovanú správu zariadenia z cloudu do svojho IT ekosystému pomocou Microsoft Endpoint Manager* a rozhrania DFCI. 4 Zredukujte zložitosť IT pomocou autopilota Windows a svojim zamestnancom nasadzujte všetko priamo.

Microsoft Surface Go 2 

Väčší, jasnejší, úžasnejší
Teraz môžete pracovať na väčšom dotykovom displeji, veľkosť samotného zariadenia pritom zostala nezmenená. Najľahšie zariadenie Surface 2 v 1 naďalej váži iba 544 g1, ale teraz ponúka väčší 10,5" displej s vyšším rozlíšením 220 ppi.


Nástroje pre akúkoľvek úlohu
Ak chcete dosiahnuť plnohodnotný zážitok ako s notebookom, kúpte si príslušenstvo: kryt s klávesnicou Surface Go Type Cover a myš Surface Mobile Mouse alebo zariadenie spárujte na písanie rúk a kreslenie s dotykovým perom Surface Pen.

 

Dostatok energie pri odpojení
Vďaka vylepšenej batérii s celodennou výdržou budete mať vždy dostatok energie pre neprerušované vzdelávanie. Pri napojení na Surface Dock potom nabije systém rýchleho nabíjania batériu na 80% iba za hodinu.

Nie je Wi-Fi? Nie je problém
Okrem Wi-Fi zaisťuje bezproblémové a bezpečné pripojenie aj voliteľné LTE Advanced, čo študentom umožňuje pracovať prakticky kdekoľvek.


Surface Go 2 poskytuje študentom vyšší komfort

Využite v triede každý okamih – s rýchlejším spoločníkom pre základné aplikácie, na ktoré sa študenti každý deň spoliehajú. Surface Go 2 prináša študentom výkon, prenosnosť a vylepšenú celodennú výdrž batérie

Microsoft Surface Go 3

Obsluhujte svojich zákazníkov lepšie v prvej línii. Rýchlejší, mimoriadne univerzálny a vždy pripojený Surface Go 3 prináša kompaktnú flexibilitu tabletu a notebooku na prácu na cestách, teraz s vyššou rýchlosťou vďaka procesoru Intel ® Core ™i3, zabudovanému zabezpečeniu Microsoft a voliteľnej technológii LTE Advanced.

Navrhnuté na prácu na cestách

Rýchlo dokončite úlohy navrhnuté pre dotyk a digitálne pero vďaka dotykovej obrazovke a Surface Pen. Sledujte virtuálne stretnutia a videonávody s 10.5” PixelSense ™displejom. Surface Go 3 kompaktný a ponúka celodennú výdrž batérie 2 na prácu na cestách.


Vaše spojenie so zákazníkmi

Surface Go 3 vám umožní udržiavať komunikáciu so zákazníkmi otvorenú vďaka rýchlejšiemu procesoru, stabilnému pripojeniu s voliteľnou a bezpečnou technológiou LTE Advanced , rýchlej Wi Fi 6 a bezproblémovej interakcii so základnými aplikáciami Microsoft 365.

Flexibilita pre každú úlohu

Pracovníci v prvej línii potrebujú flexibilitu, aby mohli vykonávať prácu, či už robením poznámok rukou na obrazovke alebo fotografovaním v režime tabletu, písaním správ z terénu v režime notebooku alebo videokonferencie mimo pracoviska v službe Microsoft Teams.

Nasadenie, správa a zabezpečenie odkiaľkoľvek

Udržujte svoje údaje v bezpečí a zároveň v súlade s predpismi vďaka integrovanému zabezpečeniu a pokročilej správe. Znížte zložitosť pre IT oddelenia vďaka Zero touch nasadeniu, možnosti správy zariadení jedným kliknutím a ochrane od spoločnosti Microsoft.

V prípade záujmu nás kontaktujte e-mailom na info@techsaverspreskoly.sk
1